לוגו אפור - שירות בטון ירוק

בטון ירוק

מערבל בטון ממותג GREENMIX קבוצת בני וצביקה
מוצרי בטון.png
CLSM.png
מדה.png
בטקל.png
חול צמנטי.png
פיתוחית.png
חול מיוצב.png

לאחר 20 שנות מחקר ופיתוח בתחום האגרגטים הגענו להבנה שלא רק שחומרי הגלם הממוחזרים המיוצרים בפארקי המחזור שלנו הם שווי ערך לחומרי הגלם הטבעיים, הם אפילו מתעלים עליהם!

ההבנה הזו יחד עם חזון המייסדים, הביאה אותנו להקמת רשת מפעלי בטון ירוק, הראשונה בישראל ובעולם!

 

תערובות הבטון מיוצרות במפעלים מוסמכים על ידי מכון התקנים, המתקנים הינם מודרניים ומתקדמים, בעלי מערכת בקרה ממוחשבת ותהליך ניהול איכות קפדני וממוחשב לשליטה על איכות המוצר.

 

מאחורי טכנולוגיות המוצרים שלנו, עומדים מומחים בינלאומיים, מכוני מחקר מקומיים וזרים ושיתופי פעולה עם תעשייות כימיה ומינרולוגיה זרות ומקומיות.

כל זאת, על מנת לספק ללקוחתינו את המוצר הטוב ביותר, עם השירות הטוב ביותר ובמחיר שתעשיות הכרייה מן הטבע לא יכולות להתחרות בו לאורך זמן.

 

בין תערובות הבטון שאנו מספקים:

CLSM | בטקל | פיתוחית (לאבן שפה) | מדה מתפלסת | טייחים ועוד..

בנוסף, מערך המחקר והפיתוח שלנו מוכן לכל אתגר, לפיתוח ואספקה של תערובות בהתאמה אישית, בהתאם לדרישת הלקוח.

כלל המוצרים שלנו עומדים בתקינה הישראלית הנדרשת. עם זאת, אנו רואים את החזון שלנו המשלב כרייה אורבנית וסימביוזה תעשייתית כחזון שיתרחב לעולם כולו ולכן עומלים בימים אלו לקידום סטנדרטיזציה לייצור בטון המשלב חומרי גלם ממוחזרים.

 

החברה מעודדת הובלת מנהיגות אחראית בענף הבנייה, כזאת שלוקחת אחריות מלאה על המוצרים והשירותים שהיא מציעה. כנושאי הדגל - אנו גאים להיות הראשונים שלוקחים 100% אחריות ומצפים לסחוף אחרינו את הענף כולו.

יזמים, קבלנים, יועצים ובעלי מקצוע, אנחנו מזמינים אתכם להירתם למאמץ גלובלי להפחתת השימוש בחומרי גלם מן הטבע, ולעבור לשימוש בבטון ירוק ואיכותי במחיר ללא תחרות ושירות אדיב ומקצועי.